Kvietimas į kasmetinę tarptautinę “Baltijos Regioninės Anestezijos Draugijos” rengiamą konferenciją

Mieli kolegos,
Visos organizacinės grupės vardu norime Jus pakviesti į 8-ąją kasmetinę tarptautinę “Baltijos Regioninės Anestezijos Draugijos” organizuojamą konferenciją 2023 m. gegužės 17 – 19 dienomis. Šis susirinkimas pritraukia regioninės anestezijos entuziastus iš visų Baltijos regiono šalių. Gražia tradicija tapusi konferencija renigama nuo 2015 ir su kiekvienais metais pritraukia vis daugiau dalyvių bei padeda gilinti žinias bei techninius įgūdžius atliekant regioninę anesteziją.

Šiais metais renginys vyks pačiame Lietuvos centre – šalia Raseinių esančioje laisvalaikio ir turizmo sodyboje “Karpynė”.

Kartu su Kaunas ECHO, Lietuvos Anesteziologų – Reanimatologų Draugijos organizacinėmis grupėmis per 3 dienas bus mokoma ne tik naujausių regioninės anestezijos aspektų bei inovacijų, bet taipogi greitųjų ultragarsinių diagnostikos protokolų:
Pirmoji diena skirta anesteziologijos – reanimatologijos rezidentams perprasti ultragarso pagrindus.
Antrosios dienos metu itin patyrę dėstytojai pateiks begalę ultragarsinių diagnostinių kriterijų skirtų diagnozuojant sužalojimus traumą patyrusiems bei hemodinamiškai nestabiliems pacientams
Trečiąją dieną išgirsime apie naujausius metodus atliekant regioninę anesteziją.

Detalesnę programą rasite paspaudę čia
Registraciją bei tikslią renginio vietą rasite apsilankę šioje nuorodoje:

http://www.bsra2023.lt/

Nuoširdžiai raginame dalyvauti, susimatyti su kolegomis, mokytis ir dalintis patirtimi vienoje iš geriausių konferencijų rengiamų Baltijos šalyse!

Organizacinis komitetas