Anesteziologijos klinika – tarp Europos geriausiųjų


Kauno klinikoms ir Anesteziologijos klinikai kaip anesteziologijos-reanimatologijos rezidentų ruošimo bazei buvo įteiktas reakreditacijos diplomas. Nors pati procedūra įvyko 2018-ųjų rudenį, tačiau dokumentas įteiktas birželio pradžioje Vienoje. 

„Džiaugiamės, kad Anesteziologijos klinika matoma: dėstytojai dalyvauja Europos anesteziologijos tarybos ir draugijos inicijuotų europinių gairių rengimo komitetuose, kurių dalis jau publikuota. Taip pat klinikos dėstytojai dalyvauja draugijos valdyme, klinikos mokslininkai – aktyvūs Europos anesteziologijos draugijos inicijuotų nekomercinių mokslinių tyrimų tyrėjai ir koordinatoriai. Jaunieji gydytojai pradėję Europos diplomo sertifikavimo procedūrą, yra aktyvūs jaunimo tarybos nariai. Pranešimai kongresuose jau nieko nestebina, o publikacijos oficialiame draugijos moksliniame žurnale – akį maloniai nuteikianti naujiena. Šiandien Anesteziologijos klinikos dėstytojai vyksta į kongresą jau nebe kaip svečiai, bet kaip tolygūs partneriai, o kai kuriose srityse – kaip ekspertai“, – teigia Anesteziologijos klinikos vadovas prof. Andrius Macas.

Remiami Europos anesteziologų draugijos, jaunieji gydytojai anesteziologai-reanimatologai stažuojasi geriausiuose Europos centruose.